Presskit Pixel Shon Adventure

presskit_en.rar (234kb)
(fact sheet, screenshot, .rtf, .txt)

presskit_pl.rar (234kb)
(informacje, zrzuty ekranowe, .rtf, .txt)

 

 

 

PRESSKIT ONLINE (PL)

Informacje:

Developer: Tusonic
Data wydania: 07 październik 2017
Platforma: Android
Strona domowa: Tusonic.pl
Facebook: www.facebook.pl/tusonicpl
Cena: Darmowa + brak reklam

Opis

Pixel Shon Adventure to gra przygodowa z elementami gry zręcznościowej w której wcielamy się w postać małego rycerza, który musi znaleźć ukryty skarb. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych komnat zamku jedną za drugą, tak długo aż odnajdziemy komnatę w której będzie znajdować się skrzynia ze skarbem. Podczas eksploracji natrafimy na całą masę nie bezpiecznych szkieletów, które będą próbować nam przeszkodzić. Podczas całej naszej wyprawy będziemy musieli pokonać trzech bossów. Każdy z nich prezentuje odmienny styl walki, a każda z aren posiada odpowiednią oprawę muzyczną. W grze będziemy zmierzać się z różnymi przeszkodami w których będziemy musieli wykazać się odwagą i refleksem.

Nie zabrakło też klasycznych zagadek logicznych z którymi będziemy musieli się zmierzyć. Jeżeli lubisz klasyczne przygodowe gry 2D z pixel retro grafiką, to pokochasz na pewno i tą grę, ponieważ grafika jest stylizowana na pixel art.

Pixel Shon Adventure jest grą dla każdego. Gra nie zawiera żadnych elementów przemocy dzięki czemu w grę mogą grać wszyscy niezależnie od wieku. Dzięki bardzo prostemu systemowi sterowania, kierowanie naszym bohaterem na każdym urządzeniu jest bardzo proste i intuicyjne. W grze mamy do przejścia 18 zwykłych plansz oraz 3 plansze bonusowe. Gra jest całkowicie darmowa i nie posiada żadnych reklam.

Historia:

Jestem osobą która od najmłodszych lat fascynuje się procesem tworzenia gier. Na koncie mam klika drobnych projektów, lecz nigdy one nie doczekały się publikacji. Zawsze chciałem stworzyć prostą grę platformową. Pomysł stworzenia gry platformowej na urządzenia mobilne przyszedł mi do głowy w styczniu 2017 roku. Pixel Shon Adventure jest moją pierwsza poważna produkcja w którą zainwestowałem swój czas i pieniądze oraz pierwszą poważna produkcją która udało mi się ukończyć, i z której jestem zadowolony. Dzięki temu że gra początkowo była dostępna w wersji beta w
Google Play, dawało mi to dużą możliwość zdobycia licznych opinii z całego świata na temat mojej gry. Dzięki opinią które dostałem, mogłem poprawiać poszczególne elementy gry. Dzięki czemu gra jest dopracowana pod każdym względem i jak na grę tworzoną przez jedną osobę wygląda bardzo dobrze. Mam nadzieję że gra przypadnie wszystkim do gustu.

Życzę dobrej zabawy.

 

 

PRESSKIT ONLINE (EN)

Fact Sheet:

Developer: Tusonic, Poland
Release date:  07.10.2017
Platforms: Android
Website: Tusonic.pl
Facebook: www.facebook.pl/tusonicpl
Price: FREE

Description

Pixel Shon Adventure is an adventure game with elements of a arcade game. In the game we are impersonating the small knight which must find secret treasure. Our job is a defeating next chambers of the castle, so long as far as we will find the chamber in which he will be chest with the treasures. During the exploration we will meet on the all mass of not safe skeletons which they will try us to disturb. During our all expedition we will have to kill three bosses. Each from them presents the different style of battle, and every of arenas possesses appropriate music. W grze musimy pokonać różne przeszkody i musimy wykazać się dużą odwagą i refleksją.

The game has classic logic riddle, with which we will have to face. If you like classic 2D adventure games with pixel retro graphics, then you will definitely love this game, because the artwork is stylized on pixel art. Game concludes no elements of violence, so that players can play regardless of age. The game has an easy character control system, character control is easy on any device. In the game we have to finish 18 chambers and 3 bonus chambers. The game is free and not have any ads.

History:

I am a person that from the youngest years is fascinated by the process of creation of games. On my account I have some small production but never published them. In January 2017 launched the idea of creating a game for mobile devices. It is my first major production in which I invested my time and money, and the first serious production that I managed to finish and from I am serious satisfied. This game initially i was available in google play the version beta, this allowed me to get to know the opinions from around the world. Feedback allowed me to refine my game. Thanks to that the game is good in every respect.

PRESSKIT