Czytając Wasze maile stwierdzam, że nie mogę dłużej czekać z aktualizacją dema. Oficjalnie ogłaszam, że ukończone 44 poziomy są już dostępne. Postanowiłem zmniejszyć liczbę poziomów z 60 na 44, ponieważ zbyt duża liczba osób nie może się doczekać wydania gry. Levele będą dopracowane tak, że każdy odnajdzie w nich coś dla siebie. Mam nadzieję, że bardziej wnikliwi obserwatorzy odszukają w grze fragmenty prawdziwego życia. Co też bardzo mnie cieszy kiedy czytam Wasze wiadomości, w których pytacie o księżniczkę. Będzie! Będzie na pewno!

Jeśli chodzi o testowanie gry . Wkrótce będę szukał osób, które przetestują demo na telefonie. Jeśli jesteś zainteresowna/y, gdy tylko ukaże się wiadomość na facebooku piszcie w komentarzach, że chcecie sprawdzić grę. Wasze uwagi i odczucia dotyczące gry są dla mnie bardzo cenne.

Gra najprawdopodobniej powstanie w języku angielskim, chociaż zastanawiam się na wersją polską! Myślę, że w tej kwestii bardzo pomoże mi Wasze zdanie. Dlatego też wyczekujcie na facebooku sondy. Dzięki wielkie za wszelkie rady, maile i pomysły 🙂