Prace nad Pixel Shon Adventure 2 mają się bardzo dobrze! Zdecydowałem jednak że wprowadzę kilka drobnych zmian.

Zmiany:

Wcześniej: Planowane było stworzenie trzech boss`ów
Aktualnie: Boss będzie tylko jeden! Dlaczego? Ponieważ dostaje sporo maili z prośbą o to, aby było zdecydowanie więcej plansz do przejścia. Jedno drugiego nie wyklucza, ale pracy na sztuczną inteligencją bossów są dość trudne, więc boss zostaje jeden, co do jego ostatecznej formy to jeszcze podejmę decyzję.

Wcześniej: Brak zagadek logicznych mała ilość zróżnicowanych pułapek
Aktualnie: Ostatecznie postanowiłem wprowadzić kilka zagadek logicznych (proste) oraz stworzyć całkowicie nowe pułapki. Dzięki temu gra będzie bardziej ciekawsza i zarazem grywalna.

Wcześniej: Ekrany wyboru plansz identyczny jak w pierwszej części
Aktualnie: Ekran wyboru plansz w postaci samej planszy! Bardzo dużo pozytywnych opinii na ten temat dostaję od was, a i mi osobiście taka forma przypadła mocno do gustu. Widziałem podobną w kilku innych grach mobilnych i wszędzie tam gdzie występowało to w takiej formie, zawsze mi się bardzo to podobało.

Aktualnie ukończone jest 18 plansz, a w planach jest jeszcze przynajmniej trzy razy tyle. Myślę że do końca roku uda się grę wydać, a tymczasem zapraszam wszystkich do testowania gry na urządzeniach mobilnych. Pixel Shon Adventure 2 wyjdzie tylko na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Nie doczeka się wersji na Windows jak to było poprzednio planowane.

Zachęcam wszystkich do testowania gry!