Pixel Shon Adventure 2 w wersji ALPHA już dostępny w Google Play

Naszego dzielnego rycerza możemy od dziś pobrać ze Sklepu Play. Aktualnie w grze jest zaimplementowanych 10 poziomów.

Głównym celem tej wersji jest sprawdzenie płynności gry. Sporo zmian zostało zaimplementowanych do silnika gry oraz sam kod został znacznie zmieniony. Google też zmusza (nie wiem od kiedy) aby docelowo aplikacja była na Android 8.0 (API level 26). W przeciwnym wypadku nie ma możliwości wrzucenia aplikacji do sklepu Google Play. Aplikacja działa na wcześniejszych wersjach Androida i radzi sobie z tym bardzo dobrze. Minimalna wersja androida do uruchomienia gry to Android 4.1 (API level 16). czyli dokładnie taka sama wersja jak w przypadku pierwszej odsłony.

Model testowania gry przed jej publikacją bardzo dobrze się sprawdził w przypadku pierwszej odsłony, tak więc zgodnie z zapowiedziami wrzucam wersję testową. Celem jak już powiedziałem jest sprawdzenie płynności gry oraz sprawdzenia pierwszych 10 plansz, co prawda brakuję tam sporo grafiki, ale same plansze w sobie są można praktycznie powiedzieć ukończone. Nasza księżniczka która występuje na początku naszej gry, będzie nam podpowiadać jak używać przycisków oraz jak pokonywać kolejne przeszkody.

Zapraszam wszystkich do testowania mojej skromnej aplikacji, tak samo jak w przypadku pierwszej części, dla najlepszych testerów wpis w CREDITS 🙂

 

Link do Pixel Shon Adventure 2 w wersji ALPHA:

>>> TUTAJ <<<