Rybek z Rybnika prawie gotowy. Zapraszam wszystkich w najbliższym czasie do gry. Dziś mam dla was kilka ciekawostek na najbliższe dni na temat gry Pan Rybka – Rybek oraz Pixel Shon Adventure, tak więc zaczynamy.

Prace nad grą Pixel Shon Adventure idą pełna parą, jeszcze w ten weekend będzie odsłona gry w wersji open beta na telefony komórkowe ze systemem android. Bardzo sporo osób z was uważa że gra jest bardzo trudna do przejścia w początkowych fazach gry. Postaram się to wszystko trochę uprościć aby gra była bardziej zrozumiała oraz przyjemniejsza.

Dodatkowo w ten weekend odbędzie się premiera mojej starej a zarazem nowej gry, a dokładnie chodzi o grę Pan Rybka. Gra aktualnie zmieniła nazwę oraz profil i będzie nazywć się Rybek. Gra została wyposażona w nowy ranking oraz grafikę która nawiązuje do miasta Rybnik. Rybek jest grą w 100% darmowa jak również nie posiada żadnych reklam. Będzie miała charaktery prywatny i będzie nawiązywać do promocji miasta Rybnik oraz mojej osoby. Aktualnie gra jest dostępna na stronie gry.rybnik.pl

Planuje też w niedalekiej przyszłości wydać grę online ale co z tego wyjdzie to jeszcze sam nie wiem.

 

Tymczasem jeszcze w ten weekend Rybek będzie dostępny w Sklep Play (Google Play).