Podsumowanie 2018 roku!

Podobnie jak rok temu i w tym roku małe zestawienie. Bardzo często pytacie mnie o pieniądze, a nie o pieniądze zawsze chodzi, czasami są ważniejsze cele w życiu niż pieniądze. Tak więc zaczynamy od standardowych pytań jakie zadajecie mi w ciągu roku.

Ile zarobiłem w ciągu roku na blogu?
0 zł

Ile straciłem pisząc bloga?
47,88 zł utrzymanie roczne serwera
52,12 zł odnowienie domeny
Razem: 100 zł

Co mi dało pisanie bloga?
Podobnie jak rok temu dużo nowych znajomych oraz ogromne wsparcie w tworzeniu kolejnej części gry Pixel Shon Advneture 2 który to jest w fazie produkcji, niestety nie udało się go ukończyć jeszcze w tym roku. Premiera nastąpi na początku 2019 roku.

Ile osób odwiedza bloga?
Nowych użytkowników: 1396
W poprzednim roku: 1770
Odwiedzin ogółem: 4509
W poprzednim roku: 3836

Jak widać wynik podobny jak w poprzednim roku. Łącznie przez cały rok dostałem od was około 70 maili za co serdecznie wszystkim dziękuje, wasze uwagi są bardzo cenne dla mnie.

Czas na podsumowanie zobowiązań z poprzedniego roku:

  1. Planuję wydać kolejną grę, lecz tym razem postaram się to zrobić znacznie szybciej! Oczywiście będzie prowadzony z tego devlog tak jak to miało miejsce w przypadku Pixel Shon Adventure z tą różnicą że tym razem spróbujemy na tym zarobić

Tutaj nie do końca wszystko się udało. Zdecydowałem że będzie to kolejna część Pixel Shon Adventure lecz z przyczyn losowych nie udało sie jej niestety ukończyć.

  1. Sprawdzić różnego rodzaju portale związane ze sprzedażą kodu oraz gamedev`em! Sprawdzimy czy proste gry mają szanse na sprzedaż i czy da się na tym zarobić! Wszystkie moje poczynania zarobkowe będą miały odzwierciedlenie tutaj na blogu!

Niestety, tutaj nie udało nic się w tym kierunku zrobić, plan przechodzi na następny rok. Jedyne co udało się w tej kwestii zrobić to poznać partnera który będzie zemną w tej kwestii pracować.

  1. Zwiększyć zasięg bloga oraz trochę go udoskonalić…

Tutaj można powiedzieć że się udało, nie dużo, ale jednak

  1. Stworzyć grę webową przy pomocy PHP i nie tylko… coś na wzór aktualnie popularnych gier!

Pomysł dobry, niestety również przechodzi na następny rok

Nie planuję nowych planów na ten rok, muszę się wywiązać jeszcze z starych.

Dziękuje wszystkim osobą które wspierają Tusonic i wierzą że to wszystko ma sens. Przesyłam również najserdeczniejsze życzenia wszystkim odwiedzającym oraz obserwującym mój blog! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Sukcesów zawodowych i spełnienia w życiu prywatnym. Dużo pieniędzy, miłości i wszystkiego czego sobie zapragniecie! Namawiam też do zakładania swoich własnych blogów! Jeżeli nie wiecie jak to zrobić, a macie ochotę prowadzić swój własny blog to kontaktujcie się ze mną, pomogę kompletnie za darmo!